استخر ذخیره آب یا استخر های های آماده قالبی برای داخل زمین یکی دیگر از خدمات و فعالیت های شرکت پل اینتکس میباشد که میتواند نیاز افرادی را که در زمینه ذخیره آب و کشاورزی باشد را فراهم سازد ، قالب هایی به صورت فایبرگلاس تولید میشوند که ابعاد آن را شما باید تعیین کنید که به مساحت و ابعاد فضای شما بستگی دارد ، استخر های قالبی جهت ذخیره آب تعبیه شده اند و میتوان جهت استخر های بتونی و ساختمانی نیز از آنها استفاده کرد.

این سوال در ذهن خریداران این محصولات ممکن است پیش آید که استخر های آماده برای داخل زمین به صورت قالب های فایبرگلاس به چه شکل ساخته میشوند و نحوه راه اندازی آن چگونه است؟

در خصوص این سوال باید بگوییم که :

اگر قصد راه اندازی استخر جهت مصارف ذخیره آب یا کشاورزی و صنعتی را دارید میتوانید از استخر های پیش ساخته اینتکس استفاده کنید اما بهتر است به دلیل استقامت بیشتر استخر های پلیمیری و فایبرگلاس به صورت قالب آماده از اینگونه محصولات استفاده کنید

حال نحوه راه اندازی استخر به چه شکل است ، ابتدا زمینی را که برای این کار در نظر گرفته اید را انتخاب کرده و پس از مراحل حفاری ، لوله کشی های زیر زمینی و مقاوم سازی آن ابعاد دقیق آن را برای استفاده از این قالب ها اعلام کنید ، در این مرحله مابقی کار با مجموعه ما میباشد که استخر پیش ساخته اینتکس را با ابعاد مورد نیاز ما تولید و پس از طی مراحل تولید آنرا جهت راه اندازی استخر به محل مورد نظر شما اانتقال دهیم .

هزینه های استخر های پیش ساخته و پلی تلین با عایق فایبرگلاس به صورت هر متر مربع محاسبه میشود در این زمینه اگر سوالی دارید با دفتر فروش پل اینتکس تماس گرفته و اطلاعات بیشتری را دریافت نمایید.

فایبر گلاس چیست ؟

فایبرگلاس نوعی پوشش کامپوزیت است که از رزین ها و الیاف شیشه ساخته و پرداخته می شود . امروزه همه کارخانه ها در دنیا مخازن آب واسید خود را با استفاده از پوشش های فایبرگلاس عایق می کنند و از پوسیدگی و ازبین رفتن مخازن وضررهای ناشی از آن راجلو گیری میکنند. اما از ویژگی های دیگر فایبر گلاس سبک بودن ومستحکم بودن آن است .