استخر بادی اینتکس برای مسافرت

استخر بادی وسیله ای کاربردی و منحصر به فرد است که برای استفاده در مکان های مختلف ساخته شده است و می تواند به راحتی افراد کمک بزرگی نماید. این محصول بی نظیر با بدنه ای بادی در اختیار افراد است و راحتی را برای آن ها به وجود می آورد. به خاطر ساده بودن بدنه و نیز بادی بودن آن افراد می توانند آن را با خود به همراه داشته باشند و به محل های دور و نزدیک ببرند. با داشتن بدنه منحصر به فرد که دارای سازگاری های لازم می باشد افراد می توانند این استخر بادی را در مسافرت نیز مورد استفاده قرار دهند و با این وجود ایجاد راحتی و آسایش نمایند. کسانی که به دنبال مهیا کردن اسباب تفریح و سرگرمی در خارج از خانه هستند پیشنهاد می شود که از استخر بادی استقبال نمایند.

این محصول برای گروه سنی بزرگسال و کودک ساخته شده است و هر کدام از آن ها دارای نمونه های کاربردی و پیشرفته می باشند. در نتیجه می توان گفت که برای رفع نیاز به سرگرمی و تفریح به کار گرفته می شود و بهترین گزینه در رفتن به مسافرت می باشد. استخر بادی بزرگسال بدنه های بزرگ و جادار را شامل می شود که به راحتی تعدادی از افراد را در خود جای می دهد و در محیطی امن و منحصر به فرد آن ها را در بر می گیرد. اما محصولی که برای رده سنی کودکان طراحی و تولید شده است دارای ابعاد کوچک می باشد که متناسب با بدن کودکان است.

این محصول برای کودکان کاربرد بیش تری دارد و از انواع بسیار فانتزی و متنوع تشکیل شده است. با این وجود بیش ترین میزان علاقه مندان به سمت داشتن این محصول جذب می شوند و تمایل دارند این استخر بادی را برای فرزندان خود تهیه کنند. به دلیل مناسب بودن استخر بادی برای به همراه داشتن در مسافرت میزان محبوبیت این محصول بیش تر از سایر محصولات بادی و مسافرتی است و به این صورت افراد آن را بیش تر خریداری می کنند. خصوصیاتی که باعث مهیا شدن شرایط لازم جهت به همراه داشتن استخر بادی در مسافرت شده است به شرح زیر می باشد:

بدنه نرم و تاشو استخر بادی برای مسافرت

یکی از مهم ترین قابلیت هایی که در استخر بادی ایجاد شده است و افراد را متمایل به داشتن این محصول در مسافرت می کند بدنه تاشو آن است که به راحتی ابعاد محصول را کوچک می سازد. این استخر بادی می تواند به حالت باد شده نیز جا به جا و حمل شود چرا که هم دارای وزن کم می باشد و هم ابعاد کوچکی را در گروه محصولات کودکان دارا می باشد. به همین خاطر است که می توان با خیالی آسوده نسبت به داشتن این محصول منحصر به فرد و بادی اقدام کرد و آن را با خود در رفتن به مسافرت به همراه داشت. اما زمانی که افراد تمایل به داشتن استخر بادی بزرگ می باشند و یا با کمبود جا برای حمل استخر بادی کودک همراه هستند نیز می توانند آن را به راحتی با خود داشته باشند.

جهت این کار ابتدا باید بدنه را از باد تخلیه کنند و در این صورت دیواره ها و بدنه به حالت تاشو در می آید و کم جا و با ابعاد کم خواهد شد و سپس به این صورت حمل و نقل می شود. استخر بادی با بدنه خالی از باد کارایی ندارد اما می تواند فضای کمی را اشغال کند و سپس برای به همراه داشتن وسایل دیگری نیز مشکلی را ایجاد نخواهد کرد. علاقه مندان به داشتن تفریحات آبی در طی مسافرت نیز می توانند با خیالی آسوده محصول مد نظر را به همراه داشته باشند تا در صورت وجود شرایط برای نصب محصول را نصب کرده و مورد استفاده عده زیادی از افراد قرار دهند.

تنها نکته ای که در زمان نصب و راه اندازی محصول به وجود می آید این است که در زمانی که بدنه تخلیه شده از باد را با خود به همراه دارید باید شرایطی وجود داشته باشد که در صورت رسیدن به مقصد آن را مجدد باد نمایید. برای این کار لازم است که افراد یک پمپ باد دستی نیز خریداری کنند تا در این صورت در هر مکان و در هر زمان بتوانند از داشتن یک استخر بادی بزرگ برای خود و یک استخر بادی کوچک برای فرزندان خود بهره مند شوند و لذت کافی در این زمینه را ببرند. پمپ باد می تواند به سرعت بدنه را راه اندازی کند و در نتیجه برای استفاده افراد آماده سازد.

وزن کم استخر بادی برای مسافرت

استخر بادی از آن جا که از مواد اولیه سبک تشکیل شده است دارای وزن کم می باشد و می تواند به راحتی توسط افراد جا به جا شود. جا به جا کردن محصول توسط یک فرد صورت می گیرد و مشکلی برای علاقه مندان ایجاد نخواهد شد در نتیجه افراد می توانند به راحتی آن را در سفر نیز به همراه داشته باشند و حمل و نقل نیز نمایند. بدنه از رویه ای با جنس پلاستیک فشرده پی وی سی تشکیل شده است که در نهایت می تواند هم محصولی مقاوم و استوار باشد و هم وزن کمی را به خود گیرد. با باد کردن بدنه تاثیر چندانی بر روی وزن محصول ایجاد نمی شود و نمی توان در این شرایط استخر بادی را جزو محصولات سنگین در نظر گرفت.

همین نکته کم وزن بودن سبب شده است که محصول به راحتی در سفر توسط یک فرد جا به جا شود و برای استفاده آماده گردد. گزینه هایی که مختص کودکان می باشند نیز می تواند توسط خود آن ها جا به جا شود و به محل مد نظر آن ها برسد. کسانی که تمایل به استفاده از استخر بادی در ساحل را نیز دارند می توانند آن را به راحتی به همراه داشته باشند و تا حاشیه دریا ببرند. چرا که وزن محصول بسیار کم است و مشکلی را برای استفاده کنندگان ایجاد نخواهد کرد. اجزای تشکیل دهنده استخر بادی که در گونه های مناسب سفر بسیار ساده می باشد نیز در تعیین وزن آن نقشی ندارند و تنها کارایی آن را بیش تر می سازند. بنابراین محصول مورد نظر سبک و کم وزن است و می تواند برای علاقه مندان به راحتی مورد استفاده قرار گیرد.

انواع استخر بادی لایه ای

پر فروش ترین و محبوب ترین استخر بادی برای مسافرت نمونه هایی است که با ساختار لایه ای طراحی و تولید شده اند و می توانند به راحتی افراد رسیدگی کنند. این محصولات قادر به داشتن فضایی جادار هستند و برای دسته بندی کودکان و بزرگسالان به کار می رود. این ساختار در زمان استفاده در مسافرت بهترین شرایط را ایجاد می کند و قادر است که راحتی را برای علاقه مندان به وجود آورد. ساختار لایه ای در واقع دیواره های محصول می باشد که ساختار کلی بدنه را محکم تر و بهتر ساخته اند. در این شرایط کسانی که تمایل به داشتن استخر بادی دارند نیز بیش تر به سمت آن جذب خواهند شد.

دیواره ها در چنین محصولی به گونه ای هستند که می تواند لایه های جدا از هم را تشکیل دهد. اما این جدا از هم بودن به معنای گسسته بودن نیست. در واقع می توان نحوه باد کردن و یا ایجاد خرابی را در هر لایه مجزا از لایه دیگر دانست و محصول به این صورت می تواند لایه های مجزا از هم را تشکیل دهد. این استخر بادی برای گروه سنی کودکان و نوجوانان دارای طرح های آکواریومی و شیک می باشد که بسیار محبوب و منحصر به فرد است. این گروه از افراد همواره به دنبال محصولی زیبا می باشند تا رغبت بیش تر به استفاده کردن از آن داشته باشند.

استخر بادی مد نظر نیز در زمان استفاده کودکان ممکن است دستخوش تغییرات و آسیب ها شود. از این رو می توان در صورت بروز آسیب از قبیل خالی شدن باد در هر لایه لایه های بعدی را مصون از این اتفاق دانست و از بروز خرابی به دیگر نقاط محصول جلوگیری کرد. این لایه ها می توانند به صورت جداگانه باد شوند و راه اندازی دیواره های محکم بدنه را شامل شده است از این رو ساختاری منحصر به فرد دارد که علاقه مندان زیادی را به سمت خود جذب می کند.

قابل اجرا در محیط های باز

این استخر بادی به گونه ای ساخته شده است که می تواند در تمامی محل های مورد نظر کودکان و بزرگسالان نصب و راه اندازی شود و به این صورت برای آن ها راحتی را ایجاد سازد. امکان آبتنی و شنا در محیط های باز وجود دارد. به طوری که بدنه با سازگاری هایی که ایجاد کرده است می تواند موقعیت خود را حفظ کند و دچار خرابی نشود. در اثر تابش آفتاب باد داخل استخر بادی کم نمی شود. چرا که بدنه می تواند فشار باد موجود در داخل خود را تنظیم کند و به این صورت بهترین شرایط را ایجاد نماید.

همچنین این محصول دارای قابلیت ضد آفتاب سوختگی و رنگ پریدگی می باشد و می تواند به راحتی در طول عمر بالا برای علاقه مندان مورد استفاده قرار گیرد. 

خرید استخر بادی برای مسافرت

 تمایل به داشتن تفریحات آبی در تمامی افراد وجود دارد و بیش تر در فصول گرم سال تمایل به داشتن آن را دارند. برای پاسخ به این تمایلات می توان انواع استخر بادی برای مسافرت را از طریق فروشگاه اینتکس سفارش داد و آن را با ضمانت اصالت کالا خریداری نمود.