استخر بادی کم جا اینتکس

استخر بادی کم جا همواره دارای ساختار ساده ای است که هم می تواند نظر مخاطب را به خود جلب کند و هم قادر به ایجاد محیطی مطلوب برای استفاده افراد می باشد. این محصول بی نظیر به راحتی جا به جا و حمل می شود و به خاطر داشتن بدنه تاشو با نام کم جا شناخته شده است. در نتیجه می تواند به راحتی در بخش های مختلف خانه جای گیرد. این محصول بی نظیر برای تفریح تمامی رده های سنی کاربرد دارد اما بیش تر استخر بادی کم جا برای کودکان طراحی و تولید شده است تا در هر موقعیتی بتوان شرایط آب بازی کودکان را مهیا کرد و برای آن ها محیطی مهیج را ایجاد نمود.

استخر بادی کم جا را می توان با وسیله نقلیه شخصی خود جا به جا کرد و در مسافرت ها نیز با خود به همراه داشت. این نمونه پر فروش و پر مخاطب از سری محصولات به روز می باشد که اغلب بدنه هایی ساده دارد و می تواند با اشکال مختلف به فروش برسد. منظور از اشکال مختلف این است که بدنه به شکل استوانه ای شکل و یا مستطیلی شکل ساخته شده است و بر حسب سلیقه افراد خریداری خواهد شد. برخی از علاقه مندان به دیواره های صاف تمایل دارند و استخر بادی مورد نظر خود را با دیواره بادی صاف خریداری می کنند. اما نمونه های دیگری در این دسته بندی وجود دارد که دیواره های لایه ای دارند و از چند ساختار خمیده و بادی که بر روی هم می باشند تشکیل شده است.

فروش استخر بادی کم جا | پول اینتکس

در مجموع تمامی این بخش ها فضای کمی را اشغال می کنند و قادر هستند که راحتی را برای تفریحات آبی کودکان مهیا سازند. از این رو کسانی که به دنبال بهترین گزینه برای خرید هستند و فضای کمی را نیز در دسترس دارند می توانند این محصول بی نظیر را با قابلیت کم جا بودن خریداری کنند و از داشتن آن لذت ببرند. همچنین می توانند بهترین فضای آبی را برای کودکان خود در مسافرت و خانه مهیا نمایند. در ادامه به بررسی برخی خصوصیات و نمونه های پر فروش محصول می پردازیم و علت کم جا بودن آن را بررسی می کنیم.

خصوصیات استخر بادی کم جا

همان طور که از نام محصول مشخص است بدنه به حالت کم جا طراحی شده است و قادر به استفاده به ساده ترین حالت می باشد. این محصول می تواند حالت تاشو به خود بگیرد و به راحتی به ابعاد کوچک در بیاید. از آن جایی که بدنه در زمان خالی بودن از باد اندازه کوچکی دارد افراد قادر هستند که به این حالت محصول را نگه داری  کنند و در محل های کوچک نیز آن را قرار دهند. با داشتن ساختار تاشو و کم جا است که محصول کارایی بالایی دارد و نسبت به سایر استخر های بادی فروش بیش تری نیز دارد. اغلب افراد به خاطر کمبود جا به دنبال این گونه محصولات هستند تا هم فضای کمی را اشغال کند و هم بتواند امکانات لازم را برای کودکان مهیا سازد.

استخر بادی کم جا نمونه منحصر به فردی از یک محصول با کارایی بالا است که قادر به نصب در هر محیطی می باشد. به خاطر دوام و ضخامت بدنه آن را در محیط های خارج از خانه نیز می توان نصب کرد. به این صورت که در باغ و حیاط های بزرگ در معرض آفتاب قرار می گیرد و دچار آسیب نمی شود. به خاطر وجود بدنه ای که قابلیت ضد آفتاب سوختگی دارد می تواند ظاهر خود را در مدت زمان طولانی حفظ کند و جزو برترین اکسسوری های روز در سال های اخیر باشد. این محصول شیک و خاص طرح های کارتنی و متنوعی را شامل می شود که می تواند بر اساس تمایل کودکان انتخاب شود.

استخر بادی کم جا به راحتی راه اندازی می شود و به ساده ترین صورت نیز جمع آوری می گردد. در نتیجه مشکلی از این بابت برای والدین ایجاد نخواهد شد. سرانجام استخر بادی کم جا هم در منزل کاربرد دارد و می تواند نصب شود و هم در خارج از خانه و محل هایی که در معرض اشعه خورشید هستند کاربرد دارد. بنابراین این محصول به عنوان برترین گزینه برای کودکان شناخته می شود و با این عنوان نیز خریداری می گردد. استخر بادی کم جا برای ایجاد استخر توپ نیز کارایی دارد و قادر به مهیا کردن چنین شرایطی نیز می باشد. 

طراحی استخر بادی کم جا

این محصول بی نظیر و راحت دارای ترکیبات به خصوصی می باشد که کاملا برای استفاده کودکان سازگاری پیدا کرده است. این محصول بی نظیر و شیک دارای بدنه ای نرم است که در زمان بازی کودکان به کار می آید. کودکان در زمان انجام تفریحات مهیج تعادل خود را از دست می دهند و ممکن است به دیواره ها و یا بدنه محصول برخورد نمایند. این بدنه به همین خاطر دارای نوع بادی است تا در نهایت درد و ضربه حس نشود. محصول مورد نظر در قسمت لبه بخش بادی و ضخیمی دارد تا در صورت برخورد به لبه هیچ آسیبی کودکان را تهدید نکند.

علاوه بر این موارد در قسمت داخلی محصول ساختاری حباب مانند وجود دارد و کف را پوشانده است. این ساختار به دو منظور در نظر گرفته شده است و در این قسمت قرار گرفته است. اولین دلیل برای وجود چنین ساختاری این است که ضخامت بخش کف افزایش یابد تا بتوان به راحتی مدت زمان طولانی را مشغول بازی و سرگرمی شد. همچنین به این صورت امکان استفاده از آن در باغ و حیاط های بزرگ نیز وجود دارد و مشکلی بدنه محصول را تهدید نمی کند.

استخر بادی کم جا باکیفیت | پول اینتکس

استخر بادی کم جا با داشتن چنین ساختاری مورد استفاده راحت کودکان قرار می گیرد و آن ها را کسل و خسته نمی کند. بخش حبابی شکل قادر است که پا ها و بدن کودکان را در موقعیت راحتی قرار دهد و آن ها بر روی بخش نرمی قرار بگیرند. از این رو به این شکل طراحی شده است تا کودکان احساس خوبی نسبت به قرار گیری در داخل استخر بادی کم جا داشته باشند و از این موقعیت به وجود آمده نهایت استفاده را کنند. استخر بادی کم جا به این صورت تمامی سازگاری های لازم به جهت استفاده کودکان را ایجاد کرده است و سعی دارد تا آن ها در تایم طولانی بهترین تجربه از بازی های مهیج را داشته باشند.

ساختار لایه ای استخر بادی کم جا

نمونه پر فروش و پر طرفدار این محصول نوعی است که دارای دیواره های لایه ای می باشد. این دیواره ها را می توان برای داشتن محصولی مقاوم تر و با استحکام تر در نظر گرفت. چرا که این ساختار می تواند محکم تر و بهتر از دیواره های صاف و بادی باشد و به خاطر مجزا بودن هر لایه نسبت به لایه دیگر ایجاد شرایط دلخواهی را می کند. استخر بادی کم جا به خاطر داشتن چنین ساختاری به راحتی راه اندازی می شود. راه اندازی این محصول با سایر محصولات متفاوت است و افراد را مشتاق به استفاده می کند.

این محصول همان طور که دارای دیواره ای لایه ای می باشد هر لایه امکان باد شدن به صورت جداگانه را دارد. در نتیجه به ترتیب باد می شود. امکانی که به این صورت در محصول ایجاد شده است سبب راحتی افراد در نصب می شود و می تواند استحکام مد نظر دیواره ها را به راحتی ایجاد کند. داشتن چنین محصولی به افراد کمک می کند که بتوانند کودکان خود را با خیالی آسوده در داخل محصول قرار دهند و به لذت داشتن یک وسیله کاربردی برسند. دیواره ها با چنین ساختاری می توانند در صورت بروز سوراخ و کمبود باد در یک نقطه این مشکل را به سایر بخش های منتقل نکنند و در نتیجه یک بخش مورد صدمه قرار گیرد.

بسته بندی محصول برای حمل آن

همان طور که گفته شد به همان صورت که نصب محصول آسان می باشد جمع آوری و حمل نیز ساده بوده است. به همین خاطر می توانید از بسته بندی اولیه محصول کمک بگیرید. استخر بادی کم جا چیزی جز یک بدنه پی وی سی و بدون باد نیست. در این حالت هم وزن کمی شامل حال محصول می شود و هم ابعاد خیلی کمی دارد. در زمان چنین حالتی می توان بدنه را به حالت تاشو در اورد و به صورت کم جا تبدیل کرد. در نتیجه این بدنه با ابعاد کوچک شده در داخل بسته بندی اولیه محصول قرار می گیرد و قادر است که به راحتی توسط افرادد جا به جا شود. در این حالت بدنه ابعادی به خود می گیرد که در ساک مسافرتی افراد نیز جای خواهد گرفت و در نتیجه بهترین شرایط را ایجاد می کند.

با این وجود در زمان رسیدن به هر مکانی که شرایط برای نصب محصول وجود دارد استخر بادی کم جا در مدت زمان کم شروع به باد شدن می کند و در نتیجه به راحتی به حالت استاندارد خود در می آید.

خرید استخر بادی کم جا برای کودکان

استخر بادی کم جا محصولی برای تمامی کودکان می باشد چرا که آن ها تمایل به آب بازی دارند و در واقع این تفریح مورد علاقه آن ها می باشد. جهت خرید محصول مورد نظر به فروشگاه اینتکس مراجعه کنید.