برای جلوگیری از آسیب دیدن استخر پیش ساخته و عوامل دیگر استفاده از وسایل های جانبی لازم و ضروری است که در این میان تاتامی بهترین گزینه برای ایجاد موقعیت مناسب می باشد تا در فضای باز بتوان از استخر پیش ساخته بهره مندی لازم را به میان آورد. این محصول دارای ابعاد یک در یک متر می باشد که قابلیت اتصال به هم را دارد و از جنس پلاستیک فشرده فومی تشکیل شده است. در نتیجه می تواند برای تمامی تمامی ابعاد استخر های پیش ساخته مورد استفاده قرار گیرد و موقعیت دلخواهی را مهیا سازد. تاتامی ها در کنار هم قرار می گیرند و فضای زیر استخر پیش ساخته را احاطه می کنند و می توانند از بروز آسیب و خرابی کف بدنه جلوگیری نمایند. همچنین به عنوان یک ضربه گیر نیز عمل می کند تا افراد با برخورد به زمین و یا افتادن دچار آسیب و درد نشوند. 

در هر حالت افرادی که استخر های منحصر به فرد پیش ساخته را خریداری می کنند لازم است که نسبت به خرید تاتامی نیز اقدام نمایند و در نتیجه موقعیتی برای استفاده از یک استخر دائمی را مهیا کنند. این محصول مانند پازل در کنار هم تشکیل زیر اندازی به نام تاتامی را می دهند که برای تمامی اندازه های استخر های پیش ساخته پر تابل مورد استفاده قرار می گیرد. مزیت های زیادی در پی خرید این محصول وجود دارد که با این وجود می توان خرید آن را انجام داد و نهایت لذت و بهره برداری را از یک استخر دائمی به عمل آورد. استخر پیش ساخته با خرید وسایل جانبی کامل تر می شود و در نتیجه می تواند نیاز افراد به داشتن تفریحات آبی را پاسخ بدهد. به این ترتیب خرید تاتامی زیر انداز استخر پیش ساخته لازم و ضروری است. مزیت های خرید تاتامی به شرح زیر می باشد:

جلوگیری از آسیب به بخش کف

با قرار دادن استخر پیش ساخته بر روی سطح زمین بخش کف در معرض آسیب و خرابی قرار می گیرد و ممکن است در اثر عوامل گوناگون دچار پارگی شود. به این صورت باید حفظ و نگه داری شود و برخی از نکات در خصوص استفاده و بهره برداری از استخر پیش ساخته جهت جلوگیری از آسیب رعایت شود. بهترین شرایطی که با آن می توان استخر پیش ساخته ای دائمی در مکان های مختلف ایجاد کرد داشتن تاتامی می باشد که در زیر بدنه استخر پیش ساخته قرار می گیرد و قادر خواهد بود محصول و بخش کف را از پارگی و سوراخ شدن در اثر عواملی چون ساییدگی و وجود سنگ ریزه در امان نگه دارد. با این وجود است که استخر پیش ساخته بهترین موقعیت خود را به دست می آورد که از آن به عنوان یک مکان برای تفریحات آبی به جای ایجاد استخر های قدیمی و بتنی استفاده می شود. 

هر یک از کسانی که استخر پیش ساخته و ایزی ست با ابعاد مختلف را خریداری می کنند باید نسبت به خرید تاتامی زیر انداز استخر نیز اقدام کنند و در نهایت موقعیتی سازگار با عوامل گوناگون را ایجاد سازند. بدنه محصول از جنس پلاستیک فشرده می باشد که فومی بوده و نرمی و لطافت دارد. به این صورت که با قرار گیری بر روی آن می توان نرمی محصول را حس کرد. با این وجود زمانی که بدنه بر روی آن قرار می گیرد بخش کف ضخامت زیادی را شامل می شود که با وجود آب داخل آن و افرادی که در داخل آن مشغول بازی و سرگرمی می باشند بدنه دچار آسیب نخواهد شد. با ایجاد ضخامت افراد به راحتی می توانند استخر پیش ساخته را بر روی سطوح مختلف مانند سنگ ریزه و چمن قرار می دهند و برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار می دهند.

نصب آسان تاتامی زیر انداز استخر پیش ساخته

همان طور که در تصویر محصول مشاهده می شود تاتامی از ساختاری مانند پازل تشکیل شده است که لبه های آن دارای فرو رفتگی و بیرون زدگی می باشد. به این صورت که با قرار گیری دو عدد از آن در کنار هم به هم متصل می شوند و ثابت باقی می مانند. در نتیجه با هر ابعادی که افراد نیاز دارند ساخته می شود و می تواند در زیر بدنه استخر پیش ساخته قرار گیرد. با این خصوصیات هر اندازه از استخر پیش ساخته قادر به داشتن تاتامی زیر انداز استخر پیش ساخته خواهد بود و در نتیجه بدنه محصول از آسیب و خرابی در امان می ماند.

 در صورت تمایل به جمع آوری استخر پیش ساخته تاتامی زیر انداز نیز به راحتی از هم جدا شده و جمع آوری می شود و می تواند بهترین موقعیت و شرایط را ایجاد سازد. این محصول سبک و قابل حمل است که مشکلی از بابت به همراه داشتن آن وجود نخواهد داشت. در نتیجه تمامی امکانات و شرایط برای استفاده از تاتامی زیر انداز وجود دارد و می توان از وجود آن بهترین بهره برداری را به عمل آورد. 

ضربه گیر بودن تاتامی زیر انداز استخر پیش ساخته

زمانی که این محصول را برای استفاده در زیر استخر پیش ساخته خود مورد خریداری قرار می دهید باید ابعاد آن را کمی بزرگ تر انتخاب کنید تا تمامی بخش های استخر پیش ساخته بر روی آن قرار گیرد و بتوان با این وجود بهترین استفاده و بهره برداری را به عمل آورد. زمانی که محوطه اطراف استخر پیش ساخته نیز حاوی تاتامی زیر انداز استخر پیش ساخته می شود به عنوان ضربه گیر عمل می کند و می تواند در صورت برخورد و ضربه و یا افتادن افراد بر روی زمین اطراف استخر پیش ساخته از بروز درد و آسیب در افراد جلوگیری شود. چرا که این زیر انداز کاملا نرم و منعطف است و قابلیت نرم بودن در زمان افتادن بر روی خود را دارد.

 در نتیجه فضای دور استخر پیش ساخته نیز ایمن و استاندارد خواهد بود تا تمامی افراد خصوصا کودکان بتوانند از وجود آن لذت ببرند. تاتامی زیر انداز استخر پیش ساخته به صورت ضد حساسیت ساخته شده است و از موادی تشکیل شده است که بتوان در ارتباط با تمامی افراد در رده سنی مختلف قرار گیرد. در نتیجه جهت استفاده پوست های حساس نیز مورد استفاده واقع می شود و می تواند تمامی مزیت های لازم را ایجاد کند. 

کم جا بودن تاتامی زیر انداز استخر پیش ساخته

در صورت تمایل به جمع آوری تاتامی زیر انداز استخر پیش ساخته و نگه داری آن می توان به ابعاد کم جای آن اشاره کرد که ساختاری دارد که به راحتی از هم جدا می شود و مانند یک پازل جمع آوری شده می تواند بر روی هم قرار گیرد و در مکانی نگه داری شود. به همین خاطر است که زیر انداز مد نظر توجه عده زیادی را به خود جلب کرده است که به دنبال استخر پیش ساخته ای می باشند که آن را به مکان های مختلف حمل و نقل کنند. در زمانی که استخر پیش ساخته جا به جا و حمل می شود می توان تاتامی زیر انداز استخر پیش ساخته را نیز با خود به همراه داشت و به راحتی نسبت به نصب مجدد آن اقدام کرد. برای نصب مجدد می توان تاتامی که دارای ابعاد یک در یک متر است را در کنار هم قرار داد و متصل کرد و در نتیجه محیطی بزرگ و گسترده با توجه به ابعاد استخر پیش ساخته خود را ایجاد نمود. 

سازگاری تاتامی زیر انداز استخر پیش ساخته

تاتامی زیر اندار استخر پیش ساخته داری قابلیت ضد پوسیدگی می باشد که آب را به داخل خود نفوذ می دهد اما دچار آسیب نخواهد شد. این محصول در محیط های مرطوب قرار می گیرد و قادر است که برای استفاده در طول عمر بالا مد نظر قرار گیرد در نتیجه محیط اطراف استخر پیش ساخته به راحتی شستشو داده می شود اما تاتامی زیر انداز دچار هیچ مشکلی نخواهد شد. بدنه در برابر برخورد و ضربه مقاومت دارد و می تواند طول عمر زیادی داشته باشد تا دچار پارگی نشود و بتوان از بروز آسیبی چون پارگی و سوراخ شدن در امان باشد. ساختار فومی این محصول انعطاف زیادی را ایجاد کرده است تا با استفاده از آن بتوان بهترین موقعیت را به دست آورد و راحت ترین حالت ممکن را دریافت کرد. به این صورت جزو زیر انداز هایی است که سازگاری های لازم را دارد و به راحتی در طی سال های زیاد مورد بهره برداری قرار می گیرد.

خرید تاتامی زیر انداز استخر پیش ساخته

با معرفی تاتامی زیر انداز استخر پیش ساخته علاقه مندان و دارندگان استخر پیش ساخته در ابعاد مختلف می توانند نسبت به خرید آن اقدام کنند و محصول را برای داشتن یک استخر سازگار و مقاوم داشته باشند. این محصول در زیر بدنه استخر پیش ساخته قرار می گیرد و مانع از بروز آسیب و خرابی به بخش کف می شود و همچنین مزیت های زیادی را به دنبال دارد. از این رو وسیله جانبی است که لازم و ضروری است و می توان خرید آن را انجام داد. زیر انداز مد نظر برای تمامی ابعاد استخر پیش ساخته پرتابل خریداری می شود و برای آن ها مزیت های یکسانی را ایجاد می کند. جهت خرید تاتامی زیر انداز استخر پیش ساخته تنها می توان به نمایندگی محصولات بادی اینتکس مراجعه کرد و خرید خود را نهایی نمود.